Libud to firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie obiektów budowlanych. Firma wykonuje projekty w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej, sieci i instalacji sanitarnych: wodociągowych i kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji gazowej, sieci i instalacji elektrycznych. Firma powstała z sieci inżynierów, którzy inwestują swoje doświadczenie i potencjał z korzyścią dla klientów. Z roku na rok nowe projekty są realizowane z wysoką jakością, co sprawia, że nasz profesjonalny zespół staje się gwarancją zadowolenia klientów. Nasi pracownicy są zawsze gotowi pomóc klientom w wyborze rozwiązań projektowych lub konstrukcyjnych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Ponadto udzielają informacji na temat procesu planowania i udzielają przydatnych porad na wszystkich etapach projektowania.

Libud posiada bogate doświadczenie na rynku polskim i międzynarodowym. Firma była wielokrotnie nagradzana za projektowanie i realizację prestiżowych obiektów.

Oferta firmy Libud, czym się zajmują?

Libud oferuje wszystko, co związane jest z branżą budowlaną, z dbałością o wysoką jakość usług. Wśród jej ofert znajdują się: rozwiązania projektowe, plany budowlane dla właścicieli domów lub profesjonalistów, bezpłatne konsultacje z zakresu architektury i budownictwa, budowa obiektów, budowa sieci gazowych i inne.

Libud to firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, która zrealizowała już setki projektów. Oferuje usługi na terenie całej Polski i za granicą.

Jakość, którą się wyróżniają:

Oferuje swoim klientom najwyższe możliwe standardy w zakresie materiałów używanych do budowy, a także najnowocześniejsze środki obróbki dostępne w danym momencie na rynku (CAD, informatyka). Świadczy również usługi konsultingowe na najwyższym poziomie (doradztwo, planowanie) ze szczególnym naciskiem na indywidualne podejście do każdego przypadku oraz doskonały stosunek kosztów do korzyści.

Swoje zaufanie pokładają poprzez:

Różnorodność wysokiej jakości projektów, które spełniają wymagania zarówno klientów korporacyjnych projektujących domy, jak i właścicieli domów planujących przebudowę. Wyróżnia nas umiejętność opracowywania indywidualnych rozwiązań w zakresie technologii, materiałów budowlanych i efektów końcowych. W Libud klient jest zawsze w centrum uwagi

Co oferują:

– bezpłatne konsultacje w branży doradczej dotyczące projektowania lub budowy, – rozwiązania projektowe nowoczesnych domów w stylu własnego domu w przystępnych cenach, w zależności od rodzaju konstrukcji, lokalizacji i wielkości dostępnego terenu, – specjalizację w projektowaniu budynków mieszkalnych (apartamentowców), – wysoką jakość prac wykonywanych szybko i profesjonalnie z wykorzystaniem nowoczesnych technik.

Konstrukcja Libud spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane prawem przy pracach wewnątrz budynków, ponieważ dbamy o każdy szczegół i nie idziemy na skróty. Wszystkie dokumenty niezbędne do uzyskania stosownych pozwoleń z urzędów miast i gmin przygotowywane są podczas jednego spotkania.